Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o nás

 

Něco málo o nás

 Kroužek zastřešuje Přírodovědný a myslivecký spolek Kovářov s podporou ČMMJ a s podporou obce Kovářov. Hlavním cílem našeho kroužku je naučit děti, jak se chovat k přírodě, jak vnímat a prozkoumat mnoho z jejích tajemství a při tom si uvědomit, že jsme pouze její součástí stejně jako zvěř, stromy, rostliny a vlastně vše co nás obklopuje. Činnost kroužku je velmi různorodá, ale vždy se týká nás a našeho vztahu s přírodou.  Především, jak už je uvedeno i v našem názvu kroužku nás zajímá tzv."Myslivost". V tomto slovu je obsaženo mnoho činností jejímž úkolem je hlavně ochrana, chov a následně i lov volně žijící zvěře. Při našem setkávání tedy nejčastěji vyrážíme přímo do "terénu", do našeho okolí, kde se pokoušíme dětem vysvětlit a ukázat vše důležité, co nám příroda nabízí a co můžeme nabídnout mi jí. Učíme se tedy poznávat, pozorovat zvěř a hlavně v zimních měsících ji přikrmovat. Nezapomínáme, ani na naši flóru (poznáváme stromy a rostliny),ale ani na naše čtyřnohé kamarády a probíráme mnohé z kynologie.

 Všechno co se naučíme, tak to vše si procvičíme při různých soutěžích jako je "Zlatá srnčí trofej" nebo při naučných stezkách pro děti -  u nás je to stezka "Po stopách lišáka Vuka".


No a jelikož nechceme napsat vše, protože bychom neměli žádné překvapení a každý by si to místo navštěvování kroužku mohl doma přečíst. Což nechceme! Tak dál už nepíšu a raději si všechno prožijeme a mnohé poznáme!!! 

 

"...tak přijď tou cestou mechovou rovnou mezi nás...":-)

 

 

      

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Expensive Blood Crushing and Bravery Blight

(AFredsJern, 8. 10. 2018 8:12)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-original-en-ligne/

Favourable Blood Pressure associated with older people

(Akalltearp, 29. 7. 2018 23:58)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-trouver-le-cialis/

třetí test

(Matyáš Machala, 2. 4. 2012 19:57)

Ahoj, nefunguje nám ten odkaz na třetí test. Máme to zkusit nějak jinak. Dík Máťa + Lenka